Türkçe
Teknede yeme içme

Yatınızı Bulun

Herşey Dahil
Hoşgeldiniz
PDF Yazdır e-Posta
Site Yönetimi tarafından yazıldı   
Cuma, 20 Mart 2009 04:37

Donat Tasarım Uygulama. İnşaat Turizm San. Tic. Ltd. Şti. şimdi yatçılık hizmeti ile yoluna devam etmektedir. 2002 yılından bu yana siz değerli müşterilerimizin ilgi ve güveni ile oluşturduğumuz projelerimizi aynı titizlik ve farklılık ile bu sektörde sürdüreceğiz.

Ailesi veya arkadaş grubu ile özel olarak mavi yolculuk yapmak isteyen müşterilerimiz için yat, gulet kiralama ideal bir tatil seçeneğidir. Bizler, DONAT YACHTING olarak size bu hizmeti yine aynı şirket titizliğimiz ve güvencemiz altında sunuyoruz.

Son Güncelleme: Salı, 14 Temmuz 2009 16:09
Devamını oku...
 
Mavi Yolculuk PDF Yazdır e-Posta
Administrator tarafından yazıldı   
Cumartesi, 18 Temmuz 2009 10:09

Mavi YolculukDenizi seviyorsunuz, her tatilde deniz kıyısı bir yer seçmeye çalışıyorsunuz. Ama artık hangi otele gitseniz keyif almıyorsunuz ya da çabuk sıkılıyorsunuz. Ya da gittiğiniz otelin sahili hayal ettiğiniz gibi çıkmıyor. İşte size en uygun tatil türü: Yelkenli ile Mavi Tur ya da Mavi Yolculuk.

Bu yaz tatilinde yine nerede, ne zaman ve nasıl bir tatil yapsak diye düşünüyorsunuz. Her şey dâhil bir otele gidip yiyip, içip, yatmak istemiyorsunuz. Daha önce bu tarz bir tatil yapmadınız. Ancak bol, bol denize girebileceğiniz bir tatil hep aklınızdaydı.

Son Güncelleme: Salı, 21 Temmuz 2009 11:19
Devamını oku...
 
Gulet 360 derece sanal tur
Yelkenli tekne 360 derece sanal tur