Türkçe
Teknede yeme içme

Yatınızı Bulun

Herşey Dahil
Yelkenli Kiralama Gulet Kiralama Kabin Kiralama

Donat Tasarım Uygulama. İnşaat Turizm San. Tic. Ltd. Şti. şimdi yatçılık hizmeti ile yoluna devam etmektedir. 2002 yılından bu yana siz değerli müşterilerimizin ilgi ve güveni ile oluşturduğumuz projelerimizi aynı titizlik ve farklılık ile bu sektörde sürdüreceğiz.

Ailesi veya arkadaş grubu ile özel olarak mavi yolculuk yapmak isteyen müşterilerimiz için yat, gulet kiralama ideal bir tatil seçeneğidir. Bizler, DONAT YACHTING olarak size bu hizmeti yine aynı şirket titizliğimiz ve güvencemiz altında sunuyoruz.

Devamını oku...
 
Mavi Yolculuk

Mavi YolculukDenizi seviyorsunuz, her tatilde deniz kıyısı bir yer seçmeye çalışıyorsunuz. Ama artık hangi otele gitseniz keyif almıyorsunuz ya da çabuk sıkılıyorsunuz. Ya da gittiğiniz otelin sahili hayal ettiğiniz gibi çıkmıyor. İşte size en uygun tatil türü: Yelkenli ile Mavi Tur ya da Mavi Yolculuk.

Bu yaz tatilinde yine nerede, ne zaman ve nasıl bir tatil yapsak diye düşünüyorsunuz. Her şey dâhil bir otele gidip yiyip, içip, yatmak istemiyorsunuz. Daha önce bu tarz bir tatil yapmadınız. Ancak bol, bol denize girebileceğiniz bir tatil hep aklınızdaydı.

Devamını oku...
 
Gulet 360 derece sanal tur
Yelkenli tekne 360 derece sanal tur